Hakkımızda

Mungan Hukuk Hakkında

8 yılı aşkın süredir hukuki hizmet veriyoruz.

Edindiğimiz tecrübe ve bakış açısıyla hukukun her alanında danışmanlık ve dava takibi sunuyoruz.

Mungan Hukuk, kurulduğu günden bu yana istikrarlı olarak gelişmekte ve müvekkillerine geniş bir çerçevede hukuki hizmet vermektedir. Mungan Hukuk, müvekkillerinin hukuki sorunlarıyla birebir ilgilenmekte ve üstlendiği işleri neticelendirene kadar, her mercide etkin bir şekilde takip etmektedir. Mungan Hukuk, müvekkillerine önleyici hukuk hizmeti sunmakla birlikte, ileride doğabilecek muhtemel sorunları önlemek adına etkin, güncel mevzuatlara uygun bir şekilde danışmanlık hizmeti vermektedir. Hukuksal olarak doğabilecek anlaşmazlıklara ilişkin çözüm odaklı bir yaklaşım sergileyip, güven ve kaliteyi temsil ederek alanında farkını ortaya koymaktır.

İletişim
Vizyonumuz

Hukukun Her Alanında Hizmet

Mungan Hukuk ve Danışmanlık, müvekkillerinin her türlü hukuki soruna karşı fayda ve sonuç odaklı çözüm sunmayı hedefleyen ve bu hedefi doğrultusunda sürekli, önleyici ve koruyucu hukuk hizmeti verme ilkesini benimsemiştir.

Mungan Hukuk, çalışma kadrosuyla yerli ve yabancı müvekkillerine hukuki destek ve danışmanlık hizmeti sunarken, ulusal ve uluslararası talepleri, meslek etiğine bağlı kalarak yüksek standartlarla çözüme kavuşturma amacını koruyarak etkinliğini arttırmaktadır. Bu kapsamda yurt dışında irtibatlı olduğu çeşitli hukuk büroları aracılığı ile müvekkillerine yurt dışında hizmet sunma kapasitesine de sahiptir.

Hukukun kuvvetinin azaldığı yerde, kuvvetlinin hukuku geçerli olmaya başlar.

Maurice Dueverger

Ekibimiz

Alanlarında  uzman, profesyonel, çözüm odaklı ve her  vakayı aynı titizlik ile ele alan hukuk ekibi olarak hizmet vermekteyiz.

Av. Ekin Mungan

Kurucu Ortak

ekin@mungan.av.tr

Uzm. Arb. Av. Burçe Mungan

Kurucu Ortak, Arabulucu

burce@mungan.av.tr

Sinem Kanlı

Hizmetlerimiz

Hizmetler hakkında daha fazla bilgiye bu alandan kolayca ulaşabilirsiniz.